Proficiency Kurslarımız


GELENEK YİNE DEĞİŞMEDİ !!!
2021 BAŞARI ORANIMIZ

BAŞARIMIZ %80

 

Dünya Dilleri Merkezi diğer kurumların aksine grup eğitimleri yerine her üniversiteye ve her öğrenciye özel birebir eğitimler vermektedir. Her üniversitenin sınav içeriği farklı olduğu için Proficiency kurslarında kesinlikle üniversite farklılıkları göze önüne alınmalıdır.

İlk başta size yapılacak olan bir Proficiency Deneme Sınavı sonucunda eksikleriniz tespit edilip, size ona göre bir ders saati belirlenmekte ve özel bir program hazırlanmaktadır.

Bu şekilde öğrenci seviyeleri arasındaki farklılığın sınava hazırlı sürecinin verimini düşürmesi engellenmektedir.

Şu an Türkiye'de çoğu üniversitenin bir yıllık hazırlık sınıfı vardır. O nedenle doğrudan birinci sınıftan başlamak isteyen bir öğrenci bu sınavı geçmek zorundadır. Ya da hazırlık sınıfını okuyup sene sonunda yine bu sınavı geçmeden fakülteye geçilemez.

Proficiency gibi özel yetenek gerektiren sınav sistemlerinde başarılı olmak için sadece genel İngilizce alt yapısı yeterli olmamakta sınav stratejileri, püf noktalar ve test teknikleride çok önem kazanmaktadır. Bunun için de kesinlikle profesyonel bir destek alınmalıdır.

Dünya Dilleri Merkezi olarak, Türkiye'deki tüm üniversitelerin sınav içeriklerine ve sınav sistemlerine hakimiz ve bu konuda iddialıyız. İddiamız başarı oranlarımızdır.

17 yıllık tecrübemiz sınav sistemlerinde uzman hocalarımız ve size özel hazırladığımız proficiency programlarımızla size proficiency sınavında başarı garantisi sunmaktayız.

Son 7 yıldır Proficiency sınavlarındaki başarı oranımız %85'in altına düşmemekle birlikte, geçen sene % 95 başarı oranını yakalamış bulunmaktayız.